מידע
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
סגירה

האג'נדה של VMware לקראת שנת 2030 משלבת 30 מטרות סביבתיות, חברתיות וממשלתיות בסביבה העסקית

 

VMware הכריזה על האג'נדה שלה לקראת 2030. החברה לוקחת על עצמה מחויבות בת עשור במטרה לענות על אתגרים קריטיים איתם מתמודדת הקהילה הבינלאומית. החברה יצרה 30 מטרות ניתנות למדידה שהיא מבקשת להשיג עד 2030 שמתמקדות בשלוש תוצאות הנתפסות כרלוונטיות לתפעול העסקי והטכנולוגי שלה: אמון, הוגנות ויציבות. האג'נדה של החברה לקראת 2030 בנויה על מחויבות ארוכת טווח לרתימת חדשנות לטובת עתיד טוב יותר.

 

"בעקבות השנה הזו נוצרה תחושה חזקה יותר של דחיפות לנקוט בפעולה בכל הנוגע לאתגרים גלובליים וחברתיים, כך שקבענו מטרות אמיצות שמהוות את הליבה העסקית שלנו ויהיו בעלות השפעה משמעותית" אמר פט גלסינגר, מנכ"ל VMware העולמית. "במובנים רבים, השינוי הדיגיטלי הוא עמוד השדרה בבניית עולם טוב יותר. הוא לא רק יוצר מערכת בריאות גלובלית עמידה יותר, אלא גם מסייע לנו להתגבר על חלוקות דיגיטליות ולעזור לכוכב שלנו. ב- VMware, אנו מחויבים לבניית טכנולוגיה על בסיס אתיקה דיגיטלית שמשרתת את כל בעלי העניין. אנו נעבוד ביחד עם הסביבה שלנו כדי להגדיר מחדש את המשמעות של להיות כוח הפועל למען הטוב".

 

כמנהיגה טכנולוגית בעל תפוצה גלובלית רחבה, VMware מסורה להשפעה והיא מתמקדת בשלוש תוצאות:

אמון: VMware חוזה עתיד שבו כל המעורבים יהיו מוגנים מהתקפות סייבר בעולם הדיגיטלי. על ידי גישה חדשנית, ביסוס אתיקה דיגיטלית והתמקדות באבטחה משולבת, הקפדה על פרטיות ונוהגי עסקים שקופים,

VMware תסייע לבניית אמון ותגן עליו בקרב אנשינו, הלקוחות שלנו, השותפים שלנו והקהילה שלנו.

הגינות: VMware מאמינה שטכנולוגיה תשחק תפקיד מכריע בבניית עתיד הוגן, נגיש ומכליל. המחויבות שלנו לגיוון, הוגנות והכללה משולבת בטכנולוגיות העבודה הדיגיטלית שלנו, איתן אנו מגדירים מחדש את מקום העבודה של העתיד. VMware מאפשרת לכוח העבודה המפוצל להסמיך עובדים ולהעניק להם הזדמנות שווה, מנהיגות וגמישות בתוך הארגון שלנו ומעבר לו. באמצעות שותפות עם מוסדות אקדמאיים וארגונים שלא למטרת רווח, נסייע לסגור את פער הכישורים הדיגיטליים ולהפוך את השינוי הדיגיטלי לנגיש יותר לכולם.

יציבות: יציבות היא ערך מרכזי ב- VMwareובהצלחתה העתידית. כארגון תאגידי גלובלי, יש לנו את ההזדמנות והאחראיות לפעול בצורה חדשנית לטובת עולם בעל תשתית טובה יותר לסביבה. אנו מקווים להוות דוגמא בכך לדורות הבאים של תשתית דיגיטלית.

"האג'נדה שלנו לקראת 2030 היא טרנספורמטיבית מאחר והמנהיגים העסקיים שלנו מניעים אותנו- מהדרך שבה אנו מפתחים תוכנה ועד לדרך שבה אנו משווקים את הפתרונות שלנו לשוק והדרך שבה אנו בונים את התרבות שלנו ותורמים את חלקנו כדי ליצור עולם הוגן יותר ויציב יותר" אמרה ניקולה אקוט, סגן נשיאה לסביבה, חברה וממשל.

Cookie Settings