מידע
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
סגירה

לקוחות ושותפים יקרים,

 

כבר כמעט חלפה שנה מאז שמשבר הקורונה פרץ לחיינו. בשנה שחלפה למדנו לחיות לצד המגיפה, להיות יותר בבית, לבלות פחות עם החברים והמשפחה ולהסתמך יותר על הטכנולוגיה. בהשפעת השנים הבאות, אנו צפויים בשנים הקרובות להיות עדים למהפכים היסטוריים משמעותיים, שבכולם הטכנולוגיה תמלא תפקיד מרכזי.

משבר הקורונה שינה תוך זמן קצר את אופן העבודה שלנו, את הדרך בה ילדינו לומדים וגם את התפיסה שלנו את החברה בה אנו חיים. אך כמו כל מגפה קודמת בהיסטוריה, גם כאן אנו צופים שינויים שבסופו של דבר ישפרו את האנושות. אף פעם לא ניתן ללכת לאחור ובתקופות של משברים מסוג זה תהליכים שהיו לוקחים בעבר עשרות שנים הופכים למציאות ברת קיימא, תוך ימים ושבועות. 

אחד השינויים המשמעותיים ביותר בתקופה האחרונה התרחשו בסביבה בה אנו עובדים. רבים מאתנו, כולל עובדי VMware בארץ ובעולם, עברו לעבוד מהבית ואנו סייענו לארגונים רבים לבצע את המעבר לעבודה מרחוק ביעילות ותוך שמירה על איכות השירות ללקוחות ועל אבטחת המידע. פעלנו מול כמה מהחברות הגדולות במשק כמו צים, כלל ביטוח ומנורה מבטחים ואנו גאים על התפקיד שמילאנו בשוק הישראלי בתקופה זו.

הרגשנו את השינוי גם באירועים המקומיים והבינלאומיים בהם נטלנו חלק. אירוע VMworld עבר למתכונת דיגיטלית וציינו אותו בהצלחה רבה, בהשתתפות עשרות אלפי מומחים מרחבי העולם וגם בנוכחות מכובדת של עשרות לקוחות, שותפים ועובדים ישראליים. ברמה המקומית, ציינו את אירוע vForum לראשונה באופן דיגיטלי ודרכו הבאנו לישראל את ההכרזות הגדולות. לקוחות ואנשי מקצוע מובילים מהארץ ומהעולם הציגו בכנס ובסופו אני מקווה שגם הצלחנו לשמח אתכם עם הופעה מיוחדת של אדיר מילר.

במסגרת כנסים אלו הכרזנו על החידושים העיקריים בתחום: שיתוף פעולה עם נבידיה בתחומי ה-AI, פרויקט Monterey המציג ארכיטקטורת ענן היברידי חדשה עבור הדור הבא של האפליקציות ואת מימוש חזון האבטחה של החברה, שירותי גישה מאובטחת לנקודות קצה (SASESecure Access Services Edge) בסביבת העבודה Digital Workspace ויכולות אבטחה משופרות של נקודות הקצה. 

אם תרצו לשמוע עוד על הכרזות אלו, על חידושים נוספים ועל הצלחות הלקוחות שלנו, אני מזמין אתכם לפנות אלי או למומחים המקומיים שלנו. גם בימים אלו אנו ממשיכים לעמוד לרשותכם. אנו רואים את עצמנו בחזית ההזדמנויות הטכנולוגית שימים אלו מציבים לנו ולכם ונשמח לחלוק אתכם כיצד גם אתם תוכלו להפיק מהם את המרב.

הישארו בטוחים ושמרו על עצמכם.

בברכה, שלומי אביב

מנכ"לVMware   ישראל

 

Cookie Settings