מידע
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
סגירה

שיתוף פעולה ואמון הם אבני הפינה של הקשרים בין הספק לשותף

מאת פיליפ ברלזה סגן נשיא לנושאי שותפים ובריתות לאזור EMEA

 

כעת ששנת 2020 מאחורינו, אני מאמין ששנת 2021 תציע הבטחה לשותפים שלנו שימשיכו למלא תפקיד מרכזי בסיוע ללקוחות שלנו להתגבר על קשיים בהווה ובעתיד.

הקשיים האלה הם מגוונים – מציפיות הולכות וגוברות מצד הלקוחות להניע את הצורך לחדשנות ועד למתחרים חדשים, הלחצים על עסקים להמשיך להציע ערך, שירותים דיגיטליים חדשים וחוויות חדשות ללקוחות ולעובדים מקבלים יותר ויותר דגש.

אבל היכן שקיים אתגר עבור הלקוחות שלנו- השותפים שלנו צריכים לעזור להם למצוא את דרכם בעתיד הקרוב והרחוק. אנו מעוניינים בקשר ממושך עם השותפים שלנו, ובמהלך השנה האחרונה אני מאמין שסיפקנו ערך לסביבה שלנו- שבנויה על יסודות של שיתוף פעולה ושל אמון.

הנה כמה דרכים שבהן פעלנו יחד-

באמצעות תוכנית השותפים שלנו תכננו מודל שיספק הזדמנויות רווח גדולות יותר לשותפים אבל גם יציע יותר גמישות ובידול, כדי לענות על הדרישות המתפתחות של הלקוחות שלהם. אני רואה בחיוב את הפידבק שהשותפים שלנו סיפקו לנו, ואת הדרכים שבהם הם אימצו את השינויים המתמידים. התוכנית הזו ממחישה בעיקר דבר אחד- שלא נהיה מי שאנחנו ללא השותפים שלנו.

בשנה החולפת ראינו התעניינות הולכת וגוברת בפתרונות שלנו כמו VMware Tanzu ופתרונות נוספים שמאפשרים ללקוחות לבנות, להריץ ולנהל סביבת קוברנטיקס הנשלטת על ידי יישומים. בנוסף, עדכנו את השותפים שלנו באסטרטגיית ריבוי העננים שלנו שמהווה בסיס אוניברסלי ויכולה לממש את הפוטנציאל המלא של הענן.

באירוע VMworld  שנערך השנה במתכונת דיגיטלית, נתנו לשותפים שלנו הצצה לאסטרטגיות הפעילויות ולמטרות שלנו, שנועדו להניע דרישה ולהגביר ביקוש. רצינו להבטיח שכל השותפים שלנו יסיימו את האירוע עם ידע מעמיק בפתרונות שלנו ובכל נושא אחר שבו הם מתעניינים.

השנה החולפת כפתה על עסקים להסתגל במהירות בשלוש חזיתות עיקריות - אנשים, תשתית ויישומים/ שירותים. אם יש משהו ששנת 2020 לימדה אותנו הוא שהטכנולוגיה מחזיקה במפתח לעמידות עסקית. זו הסיבה שאנו בוחנים כיצד השותפים שלנו יכולים לתמוך בלקוחות שלנו בעולם העבודה, בענן ובהיצע של יישומים מודרניים.

Cookie Settings