מידע
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
סגירה

VMware מכריזה על פתרונות חדשים לעובדים מרוחקים

הפתרונות כוללים שיפורי ביצועים, נוחות ואבטחה

 

חברת VMware הכריזה היום בכנס 2020  VMworld על פתרונות העתיד שלה לעובדים שיספקו להם חוויות עבודה יוצאות דופן, בקרות אבטחה מקצה לקצה Zero Trust ויכולות ניהול ידידותיות. הפתרון המשולב כולל את הטכנולוגיות הבאות: שירותי גישה מאובטחת לנקודות קצה (SASE – Secure Access Services Edge) סביבת העבודה Digital Workspace ויכולות אבטחה של נקודות הקצה.  הפתרון המשולב יסייע למנהלי IT לנהל ולאבטח יותר את הגישה לכל אפליקציה, בכל ענן, מכל מכשיר ובה בעת לספק חוויית משתמש נוחה, מאובטחת וברמת ביצועים גבוהה לעובדים מבוזרים.

ארגונים מנווטים כיום את דרכם בתוך השיבוש הגדול ביותר של תקופתנו. האתגרים הטמונים בכך יאיצו את המעבר לאסטרטגיות ממוקדות ענן כמו SASE שמתמודדות עם הצורך לאפשר לאנשים לעבוד מכל מקום", מסר ראג'יב ראמאסוואני, מנהל תפעול ראשי, מוצרים ושירותי ענן, VMware. "באמצעות שילוב הטכנולוגיות הללו, VMware מציעה את פתרונות העתיד לכוח העבודה שיאפשרו לעובדי הארגונים לעבוד מכל מקום, עם אבטחה פנימית, חוויות משתמש מהנות ומורכבות ניהולית קטנה יותר".

 

SASE – ארכיטקטורה חדשה שממזגת את הרשת עם האבטחה בענן

 רשתות ומערכות אבטחה היסטוריות חסרות יכולות כמו אוטומציה, פריסה בענן ואבטחה פנימית שנדרשות כדי לחבר משתמשים מרוחקים באופן מאובטח לאפליקציות, בתקופה שבה המרקם העסקי הגלובלי הופך ליותר ויותר מבוזר. פלטפורמת SASE של VMware ממזגת רישות בענן עם אבטחה בענן וגישה מאובטחת לרשת ברמת Zero Trust וכן שותפויות חדשות בתחום האבטחה כדי לספק גמישות, מהירות ויכולת פריסה נרחבת עבור ארגונים מכל גודל. זה הוא פתרון הענן הראשון שמספק רמה מובטחת של איכות לאפליקציה, אבטחה פנימית ותפעול ידידותי והוא אידאלי לארגונים שתומכים בעובדים מרוחקים.

פלטפורמת SASE של VMware כוללת את הטכנולוגיות המובילות בתעשייה וכן שותפויות חדשות. ביניהן ניתן לציין:

טכנולוגיית VMware SD-WAN הוכתרה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר במשך שלוש שנים ברציפות בתחום תשתית WAN לנקודות קצה. הרשת הגלובלית של VMware SD-WAN התרחבה ליותר מ-2,700 צמתים של שירותי ענן ב-130 חוות ענן (POPs) – יותר מכל פתרון אחר בשוק. לפתרון זה התווסף עתה VMware Edge Network Intelligence שמספק למנהלי ה-IT נראות מורחבת ונתונים טלמטריים אודות חוויות המשתמש בעת שהם ניגשים לאפליקציות מכל מקום ותעבורת האפליקציות חוצה רשתות רבות.

מערכת VMware Secure Access הוא שירות ZTNA (Zero Trust Network Access) שמשלב את מערכת VMware Workspace ONE עם VMware SD-WAN לשירות אחד שמתארח בענן והוא מאפשר גישה מרחוק של עובדים ניידים באופן יותר מאובטח ויעיל וברמת ביצועים גבוהה. VMware הוכתרה כמובילה בריבוע הקסם של גרטנר במשך שלוש שנים ברציפות בתחום מערכות הניהול האחודות לנקודות קצה עבור פתרון ה-Workspace ONE שלה.

בתחום אבטחת הענן מודיעה VMware על שיתופי פעולה עם מספר ספקים שפתרונות אבטחת הענן שלהם ישולבו ב-SASE. ביניהם הפתרונות של החברות Menlo Security ושל Zscaler. כן משולב ב-SASE הפיירוול VMware NSX , פיירוול שכבה 7 המוצע כשירות ענן בפריסה ללקוח בודד או למספר משתמשים (single tenanted/multi tenanted).

 

Cookie Settings