מידע
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
סגירה

המפתח להמשכיות עסקית? יישומים של הדור הבא

מאת אבי יושעי, דירקטור מהנדס פתרונות בחברת VMware ישראל

 

בחודשים האחרונים, היינו עדים לאירועים שהאיצו מגמות דיגיטליות שכבר היו קיימות קודם לכן. החל מהבחירה שלא לשלם במזומן ועד לעבודה מהבית, שינויים רבים התרחשו בהתנהגות הצרכנית והם כבר לא נחשבים כיום לתנועות קטנות, אלא מהווים מגמות עכשוויות בחברה.

ההאצה של השינוי הדיגיטלי הניעה מודלים עסקיים חדשים, אבל גם תרמה לגמישות עסקית ולהמשכיות עסקית. ארגונים שאפו למקסם ביצועים עסקיים ועדיין לשמור על העובדים שלהם בטוחים ולכן ארגונים רבים סמכו על היכולת של יישומים מהדור החדש לשנות את הארגון שלהם ובמהירות.

מה שהפך לברור, הוא שהיכולת של הארגונים להסתגל בהצלחה ובקלות הייתה תלויה בשירותים וביישומים שבהם הם השתמשו. על כל פתרון עבודה מרחוק דיגיטלי מוצלח, הייתה גם מסה של כלים שיצרו חוסר ביטחון, על כל חוויה קמעונאית טובה, היו פיצ’רים שגרמו לעיכובים בתנועת המשתמש.

אבל איך בדיוק ארגונים ימתגו עצמם כדי לתמוך ביישומים מודרניים, לאמץ נוהגי ענן חדשים- ולספק את כל אלו בבטחה בעולם של ריבוי עננים?

כדי לענות על השאלה הזו יש צורך במנכ”לים ובמנהלים בכירים עם ידע טכנולוגי מבוסס ובסיס דיגיטלי עליו אפשר לנהל, לאבטח, לפתח וליישם אפליקציות ללא קשר למיקום הנתונים בסביבת ענן. מנהל כזה בסופו של דבר יוצר סביבות המוכנות לעתיד שמסמיכות עובדים ופועלות לשביעות הרצון של הלקוחות. ועדיין מנהל כזה צריך טכנולוגיה שתתמוך בו- בסיס יציב עליו האפליקציות יכולות להניע שינויים בארגון. בסיס דיגיטלי מספק את הפלטפורמה ואת הבחירה היכן להריץ את ה-IT כדי להניע ערך עסקי וליצור את הסביבה הטובה ביותר עבור המפתחים וה-IT  כדי שיוכלו לנהל כל יישום, בכל ענן, לכל מכשיר עם אבטחה משולבת.

ארגונים זקוקים לבסיס דיגיטלי עקבי בקרב סביבות ופלטפורמות, שקל לתפעל אותן  ולנהל יישומים ושהופכות את הפיתוח ואת היישום למהיר. כל זה קשור קשר הדוק לביצועים עסקיים. ארגונים בעלי ביצועים גבוהים ירכשו לפי הנתונים יותר יישומים חדשים (66% מהזמן בהשוואה ל41% אצל ארגונים עם ביצועים פחות טובים).

היכולת להטמיע יישומים מודרניים משפיעה על חווית הלקוחות של  הארגון. לפי מחקר שערכה VMware  לאחרונה 80% ממפתחי היישומים והמנהלים המובילים באזור EMEA מאמינים שללא הטמעה מוצלחת של יישומים מודרניים, ארגונים לא יהיו מסוגלים לספק את חווית הלקוח הטובה ביותר.  יישומים מודרניים מאפשרים לעובדים לעבוד מרחוק, ויש להם יותר יכולת להיות מעודכנים ללא הרף, כלומר לשמור על חווית הלקוח תוך כדי שמבוצעים בהם שינויים.

 הזמנים היום לא קלים. ובכל זאת, ככל שארגונים מסתגלים, הם רוצים להתקדם הלאה ולהצליח יותר. כדי להתגבר על חוסר הוודאות צריך לאמץ מנהיגות טכנולוגית בשילוב עם בסיס דיגיטלי שיכול להאיץ את קצב אספקת היישומים והשירותים החדשים.

Cookie Settings